PERSONAALTREENINGU KINKEKAART

Personaaltreeningu kinkekaart

Tee oma sõbrale, kaaslasele või hoopis kolleegile kasulik ja tervislik kingitus. Vahel on selleks just üks kinkekaart, mis annab hoo sisse tervislikuma eluviisi poole.


Personaaltreeningu kinkekaart on ideaalne viis näidata, et hoolid lähedaste heaolust ja soovid toetada nende teekonda parema tervise ning heaolu suunas.

KINKEKAARDI SISU:

Võimalus on valida kolme erineva kinkekaardi vahel – ühekordne personaaltreening, kolme korra või viie korra personaaltreeningu kinkekaart. Iga valik on oluliselt toetav samm tervema, õnnelikuma ja energiaküllasema kinkekaardi saaja suunas.
Ühekordne personaaltreening: Suurepärane võimalus tutvuda personaaltreeningute maailmaga. See on ideaalne kingitus, kui soovid kedagi meeles pidada tegevusega, mis on alati ainulaadne ning pakub omakorda ka reaalset kasu kingisaajale.
Kolme korra kinkekaart: Ideaalne kingitus neile, kes soovivad tõsisemalt oma tervise eest hoolitsema hakata. Kolm treeningut pakuvad piisavalt aega, et tutvuda personaaltreeningute ning treeneriga, saada esmased juhised ning ka hea tunnetus treeningute järelmõjust.
Viie korra kinkekaart: Parim kingitus tõelisele tervisegurmaanile, kes väärtustab pikaajalist arengut ja tulemusi. Viis personaaltreeningut on suurepärane stardipakett teekonnal tervislikuma elustiili suunas. NB! Viie treeningkorra järel võib juba tekkida sõltuvus personaaltreeningutest!

Iga kinkekaardi saaja saab nautida personaalset lähenemist, mis on kohandatud vastavalt tema vajadustele, eesmärkidele ja füüsilisele võimekusele. Juhendan, motiveerin ja toetan sind igal sammul, tagades, et treening oleks samaaegselt nii tõhus kui ka nauditav.

Personaaltreeningu kinkekaart on enamat kui lihtsalt kingitus – see on investeering lähedase või tuttava tervisesse ja heaolusse. See on viis öelda: “Hoolin sinust ja su tervisest”. Vali kinkekaart, mis aitab luua elukestvaid positiivseid muutusi!

Shopping Cart
Scroll to Top