MOTIVATSIOONIJALUTUSKÄIK

Motivatsiooni-jalutuskäik

Kui sa tunned, et vajad elumuutust, aga ei oska kuskilt otsast alustada, siis võib sind aidata vestlus minuga. Jalutuskäigu kestvus on orienteeruvalt 1,5 – 2 tundi.


HIND: 120 EUR

KOGEMUSE SISU:

Motivatsiooni-jalutuskäik on unikaalne teenus, mis ühendab endas looduse rahustava mõju ja personaalse arengu nõustamise. See on mõeldud inimestele, kes otsivad positiivseid muutusi oma elus, kuid vajavad selgust, millest alustada. Kohtume välitingimustes – eelistatult looduse keskel, näiteks terviserajal – ning kasutame jalutuskäiku kui mõttetegevust toetavat tegevust, et avada uusi perspektiive sinu elus.

Iga motivatsiooni-jalutuskäik on omaette ainulaadne kogemus. Me õpime tundma sinu tausta, hetkeseisundit ja unistusi. Jalutuskäigu käigus keskendume sinu tugevustele ja võimalikele takistustele, tuues esile peidetud potentsiaali ja avastades uusi võimalusi. Läbi suunavate küsimuste aitame sul jõuda lahendusteni, mis on just sinu jaoks õiged, aidates astuda esimesed sammud soovitud muutuste suunas.

Motivatsiooni-jalutuskäik ei ole lihtsalt füüsiline tegevus; see on rännak sinu sisemise mina ja parema tuleviku poole. See on aeg, mil saad mõtestada oma elu, eesmärke ja unistusi, saades minupoolset juhendatud toetust igal sammul. Meie koosveedetud aeg looduses mitte ainult ei värskenda sinu keha ja meelt, vaid pakub ka selgust ja motivatsiooni, mida vajad elus edasi liikumiseks.

Kui tunned, et oled valmis avastama uusi võimalusi oma elus, siis motivatsiooni-jalutuskäik on mõeldud just sinule. Võta minuga ühendust, et leppida kokku esimene samm sinu isiklikul arenguteel. Avasta, kuidas looduslik keskkond ja personaalne juhendamine võivad sind inspireerida ja toetada sinu teekonnal parema ja täisväärtuslikuma elu suunas.

Jalutuskäik viiakse läbi Tallinnas. Väljaspool Tallinna piirkonda rakendub kilomeetri tasu 1€/km.

Shopping Cart
Scroll to Top